iii lubelski zlot brodaczy

III Lubelski Zlot Brodaczy

18 maja Lublin znów stał się polską stolicą brodaczy!

W sobotę 18 maja, w Pubie u szewca odbyła się kolejna, trzecia już edycja Lubelskiego Zlotu Brodaczy. Emocje trochę opadły, więc przyszedł czas na małe podsumowanie.

Bardzo dziękuję wszystkim za przybycie, nieraz z bardzo odległych zakątków Polski (a nawet spoza). Mam nadzieję, że te przejechane kilometry zwróciły się Wam w postaci dobrej zabawy. Każda nowa twarz, która pojawiała się tego dnia na naszym zlocie dawała mi wielką radość. Równie mocno cieszyły mnie twarze, które znałem z poprzednich edycji. Kilka osób było z nami po raz trzeci, czyli mają zaliczone wszystkie edycje Lubelskiego Zlotu Brodaczy. Chyba trzeba będzie zorganizować dla Was jakieś odznaki! Mimo to, że zawsze powtarzam, że liczy się jakość, a nie ilość, to w tym roku frekwencja dopisała! Dzięki za każdą, choćby krótką rozmowę, wspólną fotkę i wypite piwo.

brodacze
zlot brodaczy


Bardzo dziękuję firmom, które swoją obecnością uświetniły to wydarzenie. Dzięki Wam lubelscy brodacze mogli powąchać, dotknąć i wypróbować kosmetyków przed zakupem. Cyrulicy i Męska Wyspa – dla Was zawsze będzie specjalne miejsce na naszych zlotach! Jesteście z nami od samego początku i mam nadzieję, że to się nigdy nie zmieni! Brodaty Chłop, mam nadzieję, że to nie była Twoja ostatnia wizyta w Lublinie. Czekam na Twój zlot w Białymstoku! Norbo horror – koszulki były pierwsza klasa! Dzięki za obecność, miłe towarzystwo i wszystko, co przekazaliście na licytację!

Bardzo dziękuję lubelskim barberom! Oksanie z Barber Schronu i Michałowi z Conan Barber. Fajnie, że znaleźliście czas i chęci, żeby zaprezentować swoje umiejętności na scenie. Wierzę, że nie był to dla Was stracony czas, a każda uśmiechnięta mordka schodząca z Waszego fotela już wie, gdzie wybrać się na kolejne strzyżenie.

barber schron
conan barber


Wielkie dzięki dla Spartans ASG i Joint Task Force Raider. Wyglądaliście imponująco, a „wejście smoka” z Oksaną wzbudziło niemałe zainteresowanie zgromadzonych.

Wielkie dzięki dla firm, które nie mogły być fizycznie na zlocie, ale zechciały wesprzeć aukcje, z których dochód został przeznaczony na zakup karmy dla zwierzaków z lubelskiego schroniska. Pan Drwal, Duelist i The Razors Edge (Ekipa Razorsów była na zlocie w roli gości) – jesteście wielcy!  

Dzięki dla Pereza i całego Pubu u Szewca! Nie ma lepszego miejsca na organizację zlotu!

zlot brodaczy lublin
lubelski zlot brodaczy


Dzięki dla chłopaków z Bearded Villains! Nie sądziłem, że przyjedzie tak duża ekipa! Miło było Was wszystkich zobaczyć. Do zobaczyska w sierpniu!

Ktoś pamięta ile karmy udało się kupić w zeszłym roku? Prawie 200kg, co wydawało mi się świetnym wynikiem. W tym roku, dzięki Wam wszystkim udało się poprawić ten wynik o ponad 130kg! 334,6 kg karmy – dokładnie tyle udało się zakupić za pieniądze z licytacji i zbiórki!

norbo horror koszulki
spartans asg


Cóż więcej mogę powiedzieć? Organizacja pochłonęła trochę mojego czasu i energii, ale patrząc z perspektywy czasu, była to bardzo dobra inwestycja. Brodacze kolejny raz udowodnili, że w kupie siła i pokazali, że potrafią się dobrze bawić, a przy okazji pomagać. Jestem z Was dumny!

Czy spotkamy się za rok? Nie obiecuję, ale w razie potrzeby każdy z Was wie, gdzie mnie szukać!

Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich razem i każdego z osobna!

brodaty chłop
lubelski zlot brodaczy


III Lubelski Zlot Brodaczy – zdjęcia na lubelski.pl

Czytaj więcej!

Pozdro!

Zdjęcia: Robert Berezecki, Daniel Eliashevshyi, Domininka Polonis

Cześć! Z tej strony Krzysiek! Wbrew pozorom nie jestem blogiem, tylko człowiekiem i jest mi bardzo miło, że tu trafiłeś! Wejdź na fp Bearded, inked and awesome i zostaw lajka, komentarz lub po prostu udostępnij posta, jeśli uważasz że jest ciekawy. Wielkie dzięki!


Czytaj również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Enter Captcha Here : *

Reload Image