tatuaże dla par

Tatuaże dla par – oryginalne wzory to podstawa! (Zdjęcia)

W dobie dużej popularności tatuażu wiele osób decyduje się na zrobienie sobie dziarki, która będzie oznaczać dla nich kogoś wyjątkowego. Internet widział już wiele imion i dat, które swoją jakością pozostawiają wiele do życzenia. Poza tym panuje przekonanie (zresztą słuszne), że nie powinno się tatuować imion swoich partnerów/partnerek. Wielka miłość często przemija szybciej niż byśmy tego chcieli, a na ciele pozostaje niechciana pamiątka. Jeśli chcecie zrobić sobie tatuaż, który będzie przypominał Wam bliską osobę, to dobrym wyjściem są tatuaże dla par!


Tatuaż dla par – nie tylko dla zakochanych

Tatuaż dla par nie oznacza, że musicie go robić wspólnie ze swoją partnerką czy partnerem. Równie dobrze możecie go wykonać z przyjacielem/przyjaciółką, rodzeństwem czy rodzicami. Jego niezaprzeczalną zaletą jest możliwość wyboru takiego wzoru, który będzie przypominał Wam o Waszej szczególnej relacji, nie mówiąc o niej wprost. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż tatuowanie swoich imion czy dat, których na ulicach możemy zobaczyć tysiące.

Pomyślcie, czy macie jakieś wspólne zainteresowania, lubicie spędzać razem czas w jakiś konkretny sposób, poznaliście się w jakimś wyjątkowym miejscu lub okolicznościach. Może to być motyw z Waszego ulubionego filmu, coś związanego ze wspólnym przeżyciem czy cokolwiek innego, co tylko przyjdzie Wam do głowy! Po prostu, zostawcie w spokoju te koślawe imiona, piórka i daty! Bądźcie kreatywni i wymyślcie coś oryginalnego. Jeśli nie macie pomysłu, to idźcie do salonu tatuażu. Dobry tatuator na pewno doradzi Wam w wyborze wzoru, który będzie dla Was najlepszy. Pamiętajcie jednak, że to Wy decydujecie!


Tatuaże dla par – bądźcie kreatywni!

Jeśli wpisaliście w google hasło „tatuaż dla par”, to z pewnością wyskoczyło Wam wiele gotowych tatuaży. Jedne są lepsze, inne gorsze, często przewija się tam motyw koron z napisami King/Queen. Wybór wzoru należy oczywiście do Was, ale pamiętajcie, że jeśli jakiś wzór pojawia się w internecie częściej niż inne, to istnieje większe prawdopodobieństwo, że decydując się na niego możecie spotkać na ulicy ludzi z podobnymi wzorami. Jeśli chcecie, żeby Wasza wyjątkowa relacja była przypieczętowana w wyjątkowy sposób, to musicie wybrać wyjątkowy motyw!

Poniżej macie zdjęcia przykładowych tatuaży dla par. Niech będą dla Was inspiracją:

tatuaż dla par

tatuaże dla par
tatuaże dla par

Niewątpliwą zaletą oryginalnych tatuaży jest to, że nawet jeśli Wasza relacja się rozpadnie (czego nikomu nie życzę), to tatuaż nie będzie skazany na usunięcie czy poprawkę. Jeśli Wasz tatuaż nie mówi wprost, że jest komuś dedykowany, to bez problemu będzie mógł zdobić Wasze ciało w przyszłości. Z kolei Andrzej czy Marzena na naszym przedramieniu mogą w przyszłości okazać się problemem.

Robiąc jakikolwiek tatuaż podchodźcie do sprawy z zimną głową. Czasami lepiej przemyśleć coś dwa razy, niż żałować tego latami. Zwróćcie uwagę, by studio tatuażu było pewne, a artysta który wykonuje Wam tatuaż miał w swoim portfolio dobre prace. Nawet najlepszy pomysł może być zepsuty przez kiepskiego tatuażystę. Jeśli nie wiesz na co zwrócić uwagę przy doborze salonu tatuażu, to zapraszam do tego wpisu – klik.

Niech Wasze tatuaże zawsze kojarzą się Wam tylko z miłymi chwilami! Powodzenia!

Pozdro!

Cześć! Z tej strony Krzysiek! Wbrew pozorom nie jestem blogiem, tylko człowiekiem i jest mi bardzo miło, że tu trafiłeś! Wejdź na fp Bearded, inked and awesome i zostaw lajka, komentarz lub po prostu udostępnij posta, jeśli uważasz że jest ciekawy. Wielkie dzięki!


Czytaj również:


2 thoughts on “Tatuaże dla par – oryginalne wzory to podstawa! (Zdjęcia)

  1. Fajne zdjęcia. Dobrze ze piszesz o tym, zeby nie robic naspisow z imionami bo tatuaze dla par moga byc naprawde oryginalne i ciekawe.

  2. Wygląda to naprawdę dobrze, chociaż skojarzenia z tatuażami tego typu mam raczej średnie. A tak – tatuaż wygląda efektywnie zarówno obok drugiego, jak i bez 🙂 super pomysł 🙂 no i na pewno nie straci na znaczeniu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Enter Captcha Here : *

Reload Image