the razors edge

The Razors Edge Barberhop

Kolejnym miejscem na męskiej mapie Lublina, które odwiedziłem był The Razors Edge Barber Shop. W zasadzie wybierałem się tam już od dłuższego czasu, ale jak to u mnie „ciągle coś”. W końcu napisał do mnie Piotrek – manager „Razorsów” – i nie miałem już wymówek 😉

The Razors Edge zlokalizowany jest przy ulicy Sławin 41 w Lublinie. Dla niektórych lokalizacja może wydawać się odległa, ale rekompensuje to duży, bezpłatny parking, który znajduje się w najbliższym sąsiedztwie. Dla osób zmotoryzowanych, to bardzo wygodna opcja – nie trzeba krążyć w poszukiwaniu miejsca.


Barberzy

Ekipa „Razorsów” to trójka barberów:

Monika – najnowszy „nabytek” i jedyna kobieta z nożyczkami,

Tomek – z którym poznaliśmy się kiedy jeszcze zdobywał doświadczenie w Barber Shopie Golibroda

Marcin – szef całego zamieszania

razors edge


Poza barberami, pracują tam również Marlena, która uśmiechem przywita Was w recepcji oraz Piotrek – manager The Razors Edge.

Dla niewtajemniczonych: barber shopy, to nie są miejsca, gdzie chodzi się wyłącznie po to, żeby przycinać brodę. The Razors Edge nie jest w tym wypadku wyjątkiem. W swoim „menu” oferuje klasyczne usługi barberskie: strzyżenie włosów i brody, golenie brzytwą głowy i brody oraz pielęgnację zarostu. Każdy facet się tu odnajdzie, a barberzy zadbają o to, żeby wyszedł zadowolony.


Klimat

Wnętrze The Razors Edge kojarzy mi się trochę z brytyjskim pubem. W oczy rzucają się ciężkie drewniane meble, a na ścianach wiszą dziesiątki obrazków. Mimo że sala, w której znajdują się stanowiska do strzyżenia jest naprawdę duża, to sprawia wrażenie bardzo przytulnej. W tle gra fajna, rockowa muzyka, przy której cały oficjalny klimat tego miejsca znika i śmiało można się wyluzować.


To, co wyróżnia The Razors Edge na tle innych barber shopów, które odwiedziłem do tej pory, to bardzo duży wybór kosmetyków do pielęgnacji zarostu oraz stylizacji włosów. Jeśli chcecie powąchać jakiegoś kosmetyku przed zakupem, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziecie go u Razorsów. Możecie też wypróbować na miejscu ich autorskiego olejku do brody, stworzonego wspólnie z firmą Męska Wyspa. Fajna inicjatywa, która łączy ze sobą dwie marki z Lubelszczyzny.


Oczywiście na klientów zawsze czeka pełny barek i lodówka. Znajdzie się nawet coś dla tych, którzy wybrali się samochodem.

Ekipie z The Razors Edge udało się stworzyć miejsce, gdzie klienci mogą poczuć się naprawdę swobodnie. Robią kawał dobrej roboty i nie mam tu na myśli tylko umiejętności fryzjerskich. Budują swoją markę w konsekwentny, przemyślany sposób, co widać przekraczając próg salonu.

Po więcej informacji polecam Wam odwiedzić ich fanpage lub stronę internetową razorsedge.pl

Telefon kontaktowy: 666-180-048

Czytaj więcej!

Pozdro!

Bearded, inked and awesome

Czytaj również:

Please follow and like us:

2 thoughts on “The Razors Edge Barberhop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Enter Captcha Here : *

Reload Image