barber lublin

Barber Schron – nowe miejsce na męskiej mapie Lublina

W grudniu 2018 roku powstało nowe miejsce na męskiej mapie Lublina – Barber Schron. Miejsce jest nowe, ale twarze w nim pracujące wielu bywalców lubelskich barber shopów na pewno zna.

         

Barberzy

Barber Schron, to miejsce stworzone przez Oksanę, która wcześniej budowała markę Barber Shopu Golibroda. Kto poznał Oksanę, ten wie, że jest fachowcem z najwyższej półki, a przy tym osobą, z którą ciężko nie złapać dobrej relacji. Odkąd pierwszy raz trafiłem pod jej nożyczki, nie miałem powodu ani zamiaru zmieniać osoby, której powierzę swoje włosy. Lata doświadczenia i ciągłe doskonalenie się na kolejnych szkoleniach przekładają się na najwyższą jakość świadczonych usług. Poza tym jest po prostu sympatyczną osobą, która z każdym znajdzie wspólny język i nie pozwoli, byś czuł się obco na jej fotelu.

oksana barber lublin

         

Poza Oksaną pracuje tam również Katiusza, która dopiero stawia swoje pierwsze kroki w barberingu. Jestem przekonany, że pod okiem takiego nauczyciela bardzo szybko nabierze wprawy i doświadczenia. Zresztą sam ostatnio mogłem się przekonać, że z moją głową radziła sobie bardzo dobrze.

barber  katiusza

         

Klimat

Jak sama nazwa wskazuje Barber Schron to miejsce, gdzie można poczuć klimat militarny. Zielone ściany, wojskowa siatka i masa detali sprawiają, że miejsce różni się znacząco od tego, co oferują tradycyjne barber shopy. Barber Schron jest miejscem, gdzie nikt nie powinien się nudzić. Do dyspozycji gości jest kuchnia, gdzie można zrobić sobie kawę czy herbatę, a także podgrzać posiłek. Poza jedzeniem i piciem, czekając na swoją kolej można pograć w Mario lub Contrę na kultowym Pegasusie. No i oczywiście nie mogło zabraknąć czegoś dla fanów mocniejszych trunków.

barber schron

         

Warto śledzić facebookowy fanpage Barber Schronu, bo poza ich pracami dzieje się tam wiele ciekawych rzeczy – dla barberów i klientów. Organizowane są tu szkolenia barberskie (ostatnio z Nicolayem Generalovem). Natomiast klienci mają szanse na darmowe strzyżenia, których zdjęcia posłużą do budowania schronowego portfolio.

         

Poza usługami, w Barber Schronie można zaopatrzyć się w kosmetyki do pielęgnacji brody oraz stylizacji włosów.

         

Kolejki są długie, więc polecam zapisywać się odpowiednio wcześniej. Najprościej zadzwonić pod numer telefonu 733 110 120. Naprawdę warto poczekać!

         

Zdjęcia: Olek Wolak

         

Czytaj więcej!

Pozdro!

Czytaj również:

Barber Schron Lublin

Please follow and like us:

2 thoughts on “Barber Schron – nowe miejsce na męskiej mapie Lublina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Enter Captcha Here : *

Reload Image