pan drwal bulleit

Foto: Adrianna Brzozowska

O tym, jak Pan Drwal popsuł mi plany na Święta – Bulleit Bourbon

Foto: Adrianna BrzozowskaWszystko było poukładane. Poniedziałek u jednych rodziców, wtorek u drugich, w środę odpoczywamy w domu. Wszystko dokładnie zaplanowane. Świąteczne skarpetki gotowe, tylko krawat z reniferem jeszcze nie przyszedł. Od dawna wiedziałem też, jaki zapach będzie na mojej brodzie w te Święta. Wybór mógł być tylko jeden – Ferajna Bay Rum, czyli zapach przypraw korzennych z rumem. Po prostu zapach Świąt!

I wtedy pojawił się on…

 

Aftershave Pan Drwal Bulleit

O mojej sympatii do zapachu olejku do brody Bulleit pisałem już przy okazji przeglądu zapachów Pana Drwala (do poczytania tutaj). Z całą moją antypatią do whisky, whiskey, bourbonów i wszystkiego, co z tym związane, z pewnością mogę powiedzieć, że zapach Bulleita to moje TOP 3 wśród zapachów Pana Drwala.

 

Zapach

Aftershave, podobnie jak olejek do brody o tej samej nazwie, nie pachnie bourbonem, ale nutami, jakie możemy wyczuć w tym trunku. Bulleit Bourbon był tylko inspiracją do stworzenia tego zapachu. Woda pachnie przede wszystkim pomarańczą, czarnym pieprzem, nutami karmelu oraz słodką papryką. Połączenie tych zapachów daje nowoczesną, męską i na pewno ciekawą kompozycję zapachową. Zapach totalnie trafia w mój gust. Nie znam się na tych wszystkich nutach głowy, serca, itd., ale zapach Bulleita podchodzi mi od początku do końca.

  

Aftershave nie tylko po goleniu

Jak sama nazwa wskazuje, Aftershave Bulleit, to płyn, który zaleca się używać po goleniu. Ale kto by się tym przejmował? Woda Pana Drwala to zapach, który bardzo dobrze zastępuje tradycyjne perfumy. Ten wyjątkowy zapach jest bardzo trwały, dzięki czemu przez długi czas będzie zwracał na siebie uwagę Twoją i innych.

Wiem, że skład perfum jest dla większości drugorzędną sprawą, ale w kosmetyku Pana Drwala nie znajdziecie sztucznych barwników, ani konserwantów. Do tego produkt jest przebadany dermatologicznie, nie jest testowany na zwierzętach i nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

Dodatkowym atutem Bulleita jest jego przystępna cena. Butelka zawierająca 100 ml szczęścia kosztuje tylko 50 zł. Warto! Do kupienia oczywiście na www.pandrwal.pl

 

I wszystkie plany psu na budę

I co ja mam teraz zrobić? Bulleit pachnie tak, że najchętniej używałbym go cały czas. Z drugiej strony wiedziałem „od pierwszego niuchnięcia”, że moim świątecznym zapachem będzie Ferajna Bay Rum… A może by to jakoś połączyć? Na dokonanie wyboru mam coraz mniej czasu.

Panie Drwalu! Swoją dobrą robotą totalnie rozwaliłeś mi moje„zapachowe plany” na Boże Narodzenie! 🙁

Edit: w ofercie Pana Drwala pojawiły się perfumy o zapachu Bulleit Bourbon. Zapach jest dokładnie taki sam. Od aftera różnią się tylko trwałością zapachu.

Czytaj więcej!

Pozdro!

Ceneo.pl

Czytaj również:

2 thoughts on “O tym, jak Pan Drwal popsuł mi plany na Święta – Bulleit Bourbon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Enter Captcha Here : *

Reload Image