casio-retro

Casio Retro – ponadczasowa klasyka, która wywoła uśmiech na Twojej twarzy

Istnieją na tym świecie rzeczy ponadczasowe. Takie, które nigdy nie przestają być modne – biała koszula czy zwykłe jeansy. Dobrą, białą koszulę, którą kupiłeś kilka lat temu możesz nadal wyjąć z szafy i założyć bez obaw o to, że wyszła z mody. I będziesz mógł tak robić, dopóki jej nie zniszczysz. Są też rzeczy, które znikają z naszego życia, by za kilka lat znów okazać się hitem. I takim właśnie hitem są zegarki Casio Retro.

Jakiś czas temu kupiłem sobie zegarek Casio Retro i moim największym zaskoczeniem było to, że ludzie zwracają w ogóle uwagę na zegarki. W życiu nie usłyszałem na temat żadnego mojego zegarka tyle, co od tamtej pory. Najczęściej było to „że pamiętają”, „że kiedyś mieli”, „że komunia”, itp. Gdy wrzucałem gdzieś zdjęcie, na którym miałem na ręku ten zegarek, to również pojawiały się podobne komentarze.

casio-retro

Casio już jakiś czas temu odkryło sposób na to, jak wywołać u nas nutkę nostalgii i uderzyło z nową edycją zegarków, które znamy z dzieciństwa. Nie byli pierwsi, bo wiele firm gra na naszych uczuciach i wraca do nas z rzeczami, które pamiętamy z lat naszej największej beztroski. To zagranie z ich strony jest bardzo dobre, bo ludzie, którzy nosili zegarki Casio 20 lat temu, dziś są zwykle w takim wieku, że nie muszą już prosić mamy, tylko mogą sobie sami pozwolić na zakup czegoś, co kiedyś było dla nich skarbem.

Dziś zegarki Casio Retro, to linia składająca się z kilkudziesięciu wariantów zegarków. Niektóre z nich zostały zmodyfikowane, by nadać im odrobinę nowoczesności, ale znajdą się również takie, które 1:1 będą tymi, które nosiliście w przeszłości. Można wybierać wśród różnych kolorów i wzorów, ale to co łączy wszystkie modele to prostota, którą znamy i pamiętamy sprzed lat. Są też kultowe zegarki z kalkulatorem, w tym modele CA 53 i 56, wzorowane na zegarku z ”Powrotu do przyszłości”!

casio retro

 

 

Casio Retro – wycieczka do dzieciństwa

Zegarki Casio Retro swoim stylem pasują do prawie każdej stylizacji. Niekoniecznie powinieneś zakładać je do smokingu, ale na co dzień są bardzo fajnym dodatkiem, podkreślającym nasz styl. Szybkie zakupy w dresie? – pasuje! Wyjście na piwo z kolegami? – pasuje! Luźna koszula? – pasuje! I zapewniam Was, że Casio Retro będzie zwracał na siebie uwagę w każdej sytuacji.

Klasyczne modele kupić możemy w trzech rozmiarach: mini, midi i maxi. Dzięki temu, zegarki Casio Retro będą się dobrze prezentować zarówno na potężnym męskim przedramieniu, jak i na delikatnym kobiecym nadgarstku.

Niewątpliwym atutem Casio Retro jest ich wyjątkowo przystępna cena. Najprostsze modele kosztują poniżej 100zł. Biorąc pod uwagę ceny zegarków, nie jest to duża kwota, a w gratisie dostajemy masę miłych wspomnień!

 

Gdzie kupić Casio Retro?

Tu znajdziecie listę sklepów, gdzie możecie kupić zegarki Casio Retro (klik). Ostrzegam! Jak wejdziecie w linka, to ciężko będzie Wam się oprzeć! 😉

 

A może macie jeszcze gdzieś w szafie zapomnianego klasyka? Idź na strych/do piwnicy i poszukaj! Może przy okazji znajdziesz starego Pegasusa… Wtedy już tylko szklanka oranżady będzie dzielić Cię od przeniesienia się w najlepsze lata dzieciństwa!

Czytaj więcej!

Pozdro!


Czytaj również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Enter Captcha Here : *

Reload Image