teksty o tatuazu

Teksty, które usłyszał każdy, kto ma tatuaż

Po poście na temat tekstów, które usłyszy każdy brodacz, przyszedł czas na teksty, które usłyszy każdy wytatuowany! Voila!


Bolało?

No, bolało – pisałem już o tym. Zawsze, mniej lub bardziej, boli. Jak za dzieciaka zdzierałem kolana na podwórku, to też bolało, ale przeżyłem. Tak samo przeżyłem te kilka chwil bólu przy tatuowaniu.


Co on oznacza?

A musi coś oznaczać? Mam kilka tatuaży, które mają dla mnie jakieś znaczenie, ale nie oznacza to, że jest w nich zawarta jakaś regularna symbolika. Mam tatuaż z datą ślubu, ale mam też kilkadziesiąt innych, które oznaczają głównie to, że lubię tatuaże! Bez większej filozofii.


O, ubrudziłeś się.

Hehe. No.


Jak Ty będziesz wyglądał na starość?

Będę brzydki, schorowany, pomarszczony i będę walił kulkami na mole. A do tego będę miał tatuaże. Naprawdę największym problemem starszych ludzi jest to, jak wyglądają? Ważne, żeby zdrowie było! Gazety straszą nas czarnymi scenariuszami dotyczącymi naszej przyszłości, więc myślę, że będę miał większe problemy, niż to czy dobrze wyglądam.

Więcej pisałem o tym tutaj.


A w pracy nie mają z tym problemu?

Nie wiem, nie pytam. Gdyby mieli, to pewnie dawno temu by mnie zwolnili. Jeśli robisz coś, w czym jesteś dobry, to Twój wygląd nie powinien nikomu przeszkadzać. Nie mam tatuaży na twarzy czy dłoniach, więc jeśli sytuacja tego wymaga, to zwyczajnie mogę założyć koszulę i zakryć tatuaże.

Jeśli jednak zdecydowaliście się ozdobić miejsca, których nie da się zakryć, to na szczęście coraz mniej pracodawców zwraca uwagę na takie szczegóły jak tatuaż.


Też chciałbym sobie zrobić, ale…

… nie wiem co/ nie mogę się zebrać/ boję się, że mi się znudzi…

Jest tysiąc wymówek. A może Ty wcale nie chcesz go sobie zrobić?

Najtrudniej jest chyba zacząć i nie bardzo pamiętam już te czasy, ale później jest już z górki! Im więcej tatuaży, tym mniej się nad nimi zastanawiam.


A co zrobisz jak Ci się znudzi?

Utnę rękę. To jedyne rozwiązanie.


Fajny, ale ja bym się nie odważył.

I takie Twoje prawo! Na pewno nie będę Cię namawiał, bo Twój tatuaż, to tylko Twoja sprawa!

Dodacie coś jeszcze? 😉

Pozdro!

Cześć! Jeśli przeczytałeś ten tekst do końca, to udostępnij go u siebie. Inaczej czekają Cię same nieszczęścia! Teresa z Konina nie udostępniła go u siebie i zsiadło jej się mleko w lodówce. Tadeusz z Żagania również go nie udostępnił i odpadła mu podeszwa z klapka! Arkadiusz z Rumii udostępnił go od razu i wygrał darmowego Harnasia!


Czytaj również:

12 thoughts on “Teksty, które usłyszał każdy, kto ma tatuaż

 1. „Nie wiem, nie pytam. Gdyby mieli, to pewnie dawno temu by mnie zwolnili. Jeśli robisz coś, w czym jesteś dobry, to Twój wygląd nie powinien nikomu przeszkadzać. Nie mam tatuaży na twarzy czy dłoniach, więc jeśli sytuacja tego wymaga, to zwyczajnie mogę założyć koszulę i zakryć tatuaże.

  Jeśli jednak zdecydowaliście się ozdobić miejsca, których nie da się zakryć, to na szczęście coraz mniej pracodawców zwraca uwagę na takie szczegóły jak tatuaż.”

  Niestety – nadal tatuaże są problemem. Kiedy jest gorąco, osoby z tatuażami na rekach. przedramionach muszą nosić długi rękaw.
  tak, zostałam nawet raz zwolniona przez tatuaż w korporacji.

 2. Znajome pytania.. ? brakuje jeszcze : „ile kosztował” „gdzie robiłeś” „ciekawe ile by wzięli ode mnie za taki (blabla- szczegółowy opis)” aaaa i jeszcze „jak długo to trwa?” ? Pozdrawiam ?

  1. I powiedzieli Ci wprost, że zostajesz zwolniona przez tatuaż?
   Miałaś go, kiedy Cię zatrudniali czy zrobiłaś już w trakcie zatrudnienia?
   Ehh…

  1. Jedni boją się lwów, inni wysokości… widocznie Twoi znajomi boją się obrazków na ciele 😀

 3. „wiesz ile będzie kosztować usunięcie tego?” 😉
  A jak mówię im, że wkrótce będziemy miały z mamą wspólne tatuaże, to zamykają paszczki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Enter Captcha Here : *

Reload Image