wzory tatuaży

Najlepsze wzory tatuaży!

Wzory tatuaży

Niespodzianka! Nie znajdziecie tu obrazków, które moglibyście sobie wydrukować i zanieść do studio tatuażu, żeby tam przelali je na skórę. Poczekajcie jednak chwilę i przeczytajcie to, co mam Wam do powiedzenia na temat wzorów tatuaży. Wzory tatuaży, to nie jest rzecz, której powinno się szukać w necie. Dlaczego?

Każdy dobry tatuator zrobi Wam wzór w cenie tatuażu!

Praca tatuatora nie ogranicza się tylko do używania maszynki do tatuażu. Jej nieodłączną częścią jest tworzenie projektów dla swoich prac. Powiem więcej – szanujący się tatuator często odmówi Wam wykonania tatuażu z wzoru, który sobie przynieśliście. Tatuatorzy, to artyści a nie xerokopiarki. Mają swój styl, swoją wizję i czują się najlepiej, kiedy mogą przelewać je na skórę.

Załóżmy, że jednak masz swój wymarzony wzór tatuażu. Idziesz z nim do świetnego artysty, a ten mówi Ci, że go nie wykona. „Pewnie jest za słaby i nie potrafi” – być może. Jak już pisałem wyżej, każdy artysyta tworzy zwykle w swoim klimacie. To, że ktoś jest świetny w realistyce, nie oznacza, że musi być też dobry w dotworku, tatuażu neotradycyjnym czy jakimkolwiek innym stylu.

Najlepsze wzroy tatuaży, to te, które dobry artysta wykona specjalnie dla Was!

Z drugiej strony, jeśli będziecie się mocno upierać, że chcecie mieć właśnie taki tatuaż, jaki znaleźliście w internecie, to na pewno znajdzie się wiele osób, które z chęcią Wam go wykonają, ale niestety później możecie być rozczarowani. Dobry artysta zna swoją wartość i zwykle nie będzie się brał za coś, co mu nie leży. Kiepski artysta weźmie wszystko – zwłaszcza, że wielu „januszy” jest przekonanych o swoim niesamowitym talencie i nieograniczonej wszechstronności.

Nie upierajcie się przy swoim i dajcie sobie pomóc – jeśli macie w głowie jakąś koncepcję, to świetnie, ale dajcie ją zinterpretować tatuatorowi. Jeśli się Wam nie spodoba, to trudno – nic za to nie płacicie. Absolutnie nie namawiam Was do tego, żeby chodzić do wszystkich salonów, prosić o projekty i wybrać jeden, bo w końcu pogonią Was ze wszystkich. Mamy internet, mamy facebooka, mamy tysiące możliwości, żeby obejrzeć prace tatuatorów i wybrać sobie takiego, który tatuuje w stylu podobnym do tego, w jakim sami chcemy mieć tatuaż.

Ile kosztuje tatuaż?

Po co Wam gotowe wzory tatuaży skoro tatuator może przygotować go za darmo specjalnie dla Was!

Podsumowując:

Pomysł -> wybór stylu -> wybór artysty -> projekt -> tatuaż

Zawsze działajcie w tej kolejności. Jeśli zaczniecie od wyboru wzoru tatuażu, to możecie być rozczarowani. Zrobienie tatuażu, to nie wizyta u fryzjera. Robicie coś, co będzie z Wami przez bardzo długi czas. Myślcie i nie dajcie się oszpecić.

A! Jeszcze jedno! Jeśli szukacie wzorów w internecie i traficie na gotowy tatuaż, który bardzo Wam się podoba, to nie liczcie, że jakikolwiek dobry tatuator skopiuje go dla Was. Tak się po prostu nie robi. A jak zwykle wychodzą kopie tatuaży? Odpowiedź macie na zdjęciu:wzory tatuazy

Trafiliście tu jednak, prawdopodobnie dlatego, że interesują Was wzory tatuaży. Jeśli dobrze zrozumieliście to, co napisałem wyżej, wiecie już, że internet to nie jest odpowiednie miejsce, by ich szukać. Jest jednak masa miejsc, gdzie możecie znaleźć bardzo fajne INSPIRACJE na tatuaż. Od siebie mogę polecić kilka grup na facebooku:

Na dupie se zrób!!!

Tatuaże to coś co uwielbiamy 🙂

Tatuaże, wzory, projekty // by Tattoo Fan Magazine

Jeszcze raz! Żeby nikt nie zapomniał! Wzory tatuaży, to zajęcie dla artystów, którzy będą je wykonywać!

Czytaj więcej o tatuażu

Pozdro!

P.S. Jeszcze jedno – udostępnianie rąk nie brudzi! Dzięki wszystkim za szery, które trafiają do ludzi!


Czytaj również:

wzory tatuaży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Enter Captcha Here : *

Reload Image