laserowe usuwanie tatuażu

laserowe usuwanie tatuażu

Laserowe usuwanie tatuażu

Laserowe usuwanie tatuażu

Mówi się, że tatuaż jest na całe życie. Okazuje się jednak, że w dzisiejszych czasach zrobienie sobie nieprzemyślanego tatuażu wcale nie jest dla nas wyrokiem. Jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne miejsca oferujące laserowe usuwanie tatuażu, gdzie można pozbyć się niechcianych „pamiątek”.

Laserowe usuwanie tatuażu daje też nowe możliwości tym, którzy nie zrazili się do sztuki tatuażu, ale ich wzór nie do końca im się podoba. Dzięki temu zabiegowi, można rozjaśnić tatuaż, przez co tatuator będzie miał dużo więcej możliwości na przykrycie starej dziary czymś, co spełni oczekiwania klienta.

laserowe usuwanie tatuażu

 

Jak działa laserowe usuwanie tatuażu?

Jeśli nosicie na sobie tatuaże, to na pewno słyszeliście, żeby chronić je przed słońcem, bo będą traciły kolor (jeśli nie słyszeliście, to koniecznie wejdźcie tutaj). Laser, działa na podobnej zasadzie, tylko z dużo większą mocą. Emituje on wiązki światła, które „rozrywają” cząsteczki tuszu pod naszą skórą. Następnie nasz układ immunologiczny usuwa je z organizmu.

Czy każdy tatuaż da się usunąć za pomocą lasera?

Nie każdy, ale większość. Małe, delikatne tatuaże usuwa się bez problemu. Gorzej jest, kiedy masz np. na sobie dużą, w pełni zaczernioną powierzchnię – wtedy może być problem z całkowitym usunięciem go ze skóry.

 

Czy laserowe usuwanie tatuażu boli?

Trochę boli. Przeżyliście robienie tatuażu, to przeżyjecie i jego usunięcie.

 

Jak długo usuwa się tatuaż?

W zależności od wielkości, wzoru i stanu tatuażu może to trwać od kilku do nawet kilkunastu sesji. Bezpieczny odstęp pomiędzy poszczególnymi sesjami, to od 4 do 6 tygodni. W tym czasie skóra „walczy z tuszem”, dlatego nie zdziwcie się, że od razu po sesji nie zobaczycie rewelacyjnych efektów. Na to potrzeba trochę czasu.

 

Co robić po zabiegu?

To ze szczegółami opowie Ci z pewnością osoba, która wykonuje laserowe usuwanie. W skrócie – o skórę dba się podobnie jak w przypadku świeżego tatuażu.

 

Ile kosztuje laserowe usuwanie tatuażu?

Sprawa jest mocno indywidualna i zależy od wielu czynników, ale przygotujcie się na wydatek minimum 150-200 zł za jedną sesję.

 

Gdzie usunę tatuaż?

Tu macie listę miejsc, gdzie znajdziecie ekspertów od laserowego usuwania tatuaży – Błędy Młodości:

Warszawa – Juniorink, Plac Konstytucji 2/25

Kraków – Kult Tattoo Fest, Szpitalna 20-22

Lublin – Bad Mojo Tattoo, 3-go Maja 18

Poznań – Tattoo-Zone, Katowicka 81C/107

Gdańsk – Bad Mojo Tattoo, Dmowskiego 15/16

Rybnik – Ink-ognito Tattoo, Sobieskiego 4

 

Życzę Wam, żeby te adresy kojarzyły się tylko z dobrymi dziarami, a nie z ich usuwaniem!

Czytaj więcej!

Pozdro!

1 thought on “Laserowe usuwanie tatuażu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Enter Captcha Here : *

Reload Image