trymer do brody remington

Trymer do brody Remington Touch Tech MB4700

Jakiś czas temu zadałem Wam pytanie, jak radzicie sobie z przycinaniem brody. Głosy były podzielone – część z Was regularnie odwiedza barbera, inni majstrują przy brodzie samodzielnie (z różnych powodów). Uwielbiam chodzić do barbera – to moje miejsce, gdzie się relaksuję i odpoczywam. Jednak zwykle w ręce profesjonalistów oddaję tylko włosy na głowie. Z brodą radzę sobie sam. Nie mam przy niej zbyt wiele pracy, bo ograniczam się tylko do wyrównywania linii na policzkach oraz przycinania odstających włosków – dlatego trymer do brody godnie zastępuje mi barbera. Dziś chciałbym przedstawić Wam narzędzie, którego od jakiegoś czasu używam do ogarniania moich kłaków.

 

trymer do brody remington

Trymer do brody Remington Touch Tech MB4700

Trymer do brody Remington Touch Tech MB4700 posiada szereg udogodnień, które sprawiają, że przycinanie brody będzie przyjemnością a nie żmudnym obowiązkiem:

  1. Można używać go bezprzewodowo – kabel nie będzie przeszkadzał, dzięki czemu możemy w 100% skupić się na przycinaniu brody, a wiemy, że wymaga to dużej precyzji. Akumulator pozwala na 50 minut ciągłej pracy, co pozwala spokojnie wykonać cały zabieg strzyżenia. Jeśli zapomnimy go naładować i wyłączy się w trakcie pracy, to śmiało możemy podłączyć go do gniazdka i dokończyć dzieło, bez konieczności czekania aż się naładuje.
  2. Wygodne ładowanie za pomocą USB – trymer Remingtona ma możliwość ładowania na dwa sposoby – za pomocą standardowego kabla, poprzez podłączenie do gniazdka oraz za pomocą kabla USB. Idealne rozwiązanie dla zapominalskich podróżników. Raz, że nie musisz pamiętać o ładowarce, dwa nie zajmuje Ci ona miejsca w torbie. Trymer do brody możesz naładować nawet za pomocą laptopa.
  3. Pełna wodoodporność – dla oszczędności czasu możesz używać trymera np. pod prysznicem. Dodatkowo można go czyścić pod bieżącą wodą. Czysty trymer to nie tylko kwestia higieny, ale również jego żywotności.
  4. Szeroki zakres długości strzyżenia – od 0,4 mm do 18 mm z możliwością regulacji co 0,1 mm! Łącznie 175 długości do wyboru. Wszystko regulowane za pomocą panelu dotykowego. Aktualna długość strzyżenia wyświetlana jest na ekranie LED . Istnieje też możliwość zapamiętania ostatnich długości strzyżenia.
  5. Tytanowe ostrza – a jak coś jest tytanowe, to musi być dobre (dla niewtajemniczonych – jestem fanem Tytanów Lublin)!

A w praktyce…

Bardzo podoba mi się design tego trymera do brody – ładnie wykonany dotykowy panel z ekranem LED. Tył trymera pokryty jest warstwą antypoślizgową, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko niekontrolowanego ruchu przy strzyżeniu zarostu. Doskonale wiemy jak może się to skończyć. Na wygodę użycia wpływa też waga urządzenia – niewiele ponad 200g – leciutko! I… muszę o tym napisać! Głupota, ale to, co jeszcze mi się podoba w trymerze, to dźwięk wydawany po naciśnięciu regulacji długości! Przy pojedynczym naciśnięciu przypomina szczeknięcie małego psa! Serio! 😀

 

 

Trymer Remingtona dedykowany jest do przycinania zarostu, ale równie dobrze możecie sobie nim ogolić/przystrzyc inne części ciała – klaty, pachy, nogi, czy co tam sobie jeszcze golicie 😉

Więcej znajdziecie na stronie producenta – tutaj!

Jeśli spodobał się Wam ten trymer, to kupić go możecie tutaj 🙂

A tutaj macie link do mojego posta o najczęstszych błędach przy przycinaniu brody 😉

Czytaj więcej!

Pozdro!

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Enter Captcha Here : *

Reload Image