szczotka do brody stylowy brodacz

Roller Stylowy Brodacz – szczotka do stylizacji brody i włosów

Jedną z nowości w mojej kolekcji akcesoriów do czesania brody, która wpadła w moje ręce podczas II Lubelskiego Zlotu Brodaczy, był roller do brody i włosów od Stylowego Brodacza.

Szczotka do brody – od strony technicznej

Roller, to rodzaj szczotki, który umożliwia łatwą i wygodną stylizację włosów na głowie i twarzy. Wykonany jest z drewna bukowego, które uznawane jest za jedno z najtwardszych rodzajów drewna z naszych rodzimych drzew (podobno tylko grusza i grab są twardsze). Gwarantuje to dużą trwałość szczotki.

Szczotka nabita jest specjalną żyłką nylonową, która nie elektryzuje włosów podczas czesania. Każda żyłka zakończona jest kulką z żywicy, by szczotka nie drapała skóry twarzy lub głowy, ale również po to, żeby czesanie było łatwiejsze.

Długość szczotki to 21 cm, co pozwala swobodnie operować nią w męskiej dłoni.

Szczotka do brody – od strony praktycznej

Szczotka idealnie sprawdza się do modelowania długiej brody za pomocą suszarki (tu przeczytasz o tym więcej). Do tej pory, żeby „wyprostować” brodę używałem różnych szczotek, ale wszystkie okrągłe szczotki były zbyt gęste, żeby można było swobodnie nakręcić na nią kłaki i ściągnąć w dół. Roller Stylowego jest dosyć rzadki, przez co nie ciągnie włosów i daje duży komfort podczas naciągania. 3,5 cm szerokości daje możliwość nawinięcia na roller nawet krótkich włosów.

Przetestowałem szczotkę również do ułożenia fryzury na głowie i mimo, że nie jestem mistrzem, układało się bardzo łatwo.

Pamiętajcie! Szczotka służy tylko do STYLIZACJI brody – kartacza Wam nie zastąpi. Dla tych, których broda nie jest łatwa do okiełznania, roller będzie idealnym rozwiązaniem, ale pamiętajcie o codziennej pielęgnacji swoich kłaków przy pomocy dobrych kosmetyków i kartacza.

Szczotkę kupicie tutaj: Stylowy Brodacz – Roller do brody i włosów.

Czytaj więcej o brodzie!

Pozdro!

 

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Enter Captcha Here : *

Reload Image