ii lubelski zlot brodaczy

II Lubelski Zlot Brodaczy

II Lubelski Zlot Brodaczy!

II Lubelski Zlot Brodaczy za nami!

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas, by stać się częścią tego wydarzenia! Było kilku starych znajomych z poprzedniego zlotu, ale pojawiło się też wiele nowych twarzy. Dziękuję wszystkim firmom, które zapewniły atrakcje dla uczestników – Barber Shop Golibroda, Cyrulicy, Męska Wyspa, Stylowy Brodacz, Saphiro, Depot Polska Male Tools i Comb i Pub u Szewca!

ii zlot brodaczy lublin

Dziękuję firmom, które wspomogły licytację, z której dochód przeznaczony został na karmę dla zwierzaków z lubelskiego schroniska. Po zsumowaniu karmy, którą przynieśliście na zlot z tą, którą kupiłem za zebrane pieniądze, wyszło tego prawie 200kg!

Wszystkie wasze zarośnięte, uśmiechnięte twarze były największą nagrodą za czas poświęcony na przygotowania imprezy. Padło wiele miłych słów, które pokazały mi, że ten zlot był sukcesem!

ii lubelski zlot brodaczy

ii lubelski zlot brodaczy

Pozjeżdżaliście się z całej Polski, żeby napić się piwa, przybić piątkę i pogadać. Katowice, Poznań, Ełk, Sosnowiec, Bielsko-Biała, Rzeszów, Kielce, Warszawa, Wrocław, Syców, Milejów, Chełm, Kraśnik… na pewno wszystkich nie wymienię, ale dzięki za te wszystkie przejechane kilometry! Dla wielu z Was, to była pierwsza wizyta w Lublinie i to, co usłyszałem od Was na temat tego miasta tylko potwierdza, że ma ono swój urok! Miło było widzieć, że ludzie którzy jeszcze niedawo się nie znali, siedzieli i bawili się przy wspólnym stole! To Wy sprawiliście, że ten zlot się udał!

ii lubelski zlot brodaczy

ii lubelski zlot brodaczy

Mimo, że to już drugi zlot, wiele rzeczy działo się spontanicznie. Niektórych nie planowałem, niektóre planowałem w inny sposób, ale mam nadzieję, że nikt nie wyszedł zawiedziony. Czuję lekki niedosyt, bo na pewno nie udało mi się pogadać ze wszystkimi tyle, ile bym chciał. Czas minął mi bardzo szybko i zanim się zorientowałem, to impreza powoli dobiegała końca, ale mam nadzieję, że to nie była ostatnia okazja! Nadrobimy!

Ktoś ma ochotę zobaczyć się za rok?

Czytaj więcej o brodzie!

Pozdro!

P.S. Na facebooku Bearded, inked and awesome znajdziecie więcej zdjęć ze zlotu. Jeśli macie jeszcze jakieś fotki, to podzielcie się nimi, dodając #2zlotbrodaczylublin!

II Lubelski Zlot Brodaczy

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Enter Captcha Here : *

Reload Image