blog o brodzie

Pierwsze urodziny bloga! Niespodzianka!

Dokładnie dziś blog obchodzi swoje pierwsze urodziny… i nie mam pojęcia, co mogę napisać. 30 grudnia 2016 wrzuciłem pierwszy wpis na stronę – o ten!

Chciałem wszystko jakoś ładnie podsumować, ale jedyne co ciśnie mi się na usta (klawiaturę) to „dziękuję”.

Dziękuję za wszystkie wejścia, lajki na facebooku, komentarze, serduszka na instagramie. To naprawdę napędza do działania! Każda Wasza reakcja jest dla mnie znakiem, że robię to nie tylko dla siebie.

Ten rok wiele mnie nauczył – pod względem pisania/prowadzenia bloga, ale przede wszystkim nauczyłem się wiele o pielęgnacji brody oraz tatuażach. Im więcej człowiek wie, im dłużej w tym siedzi, tym bardziej uświadamia sobie jak wiele jest jeszcze do poznania, nauczenia się.

Pisanie bloga uczy pokory i cierpliwości. Czasami miałem ochotę rzucić to wszystko w cholerę. Nieraz to, co dzieje się w wokół kosztowało mnie masę nerwów. Pewnych rzeczy nie jestem w stanie zrozumieć do dziś. To wcale nie jest tak, że to jest łatwe, lekkie i przyjemne zajęcie, ale na pewno można czerpać z niego masę satysfakcji.

Wszystko to, co zrobiłem do tej pory, to praca dla Was i dzięki Wam. Bez Was nie byłoby tej strony.

Poznałem przez ten rok wielu ciekawych ludzi. Im też chciałbym podziękować. Jedni przychodzili i odchodzili, z innymi trzymamy się do dziś (nie tylko na blogu). Części osób zabrakło odwagi na szczerość, dlatego nasze drogi się rozeszły, ale było warto! Warto, bo każda wartościowa osoba spotkana na naszej drodze jest warta kilkunastu czy kilkudziesięciu zawodów. Było też kilku turbozjebów, ale takie jest życie.

Zaczynając pisać tego bloga, nie stawiałem sobie za cel wielkich pieniędzy i sławy – gdyby tak było, byłbym dziś mocno zawiedziony. Miał być jakiś tam blog o brodzie – nawet nie sprawdziłem wcześniej, czy takie już nie istnieją. Spodziewałem się, że za miesiąc czy dwa mi przejdzie, bo i tak nikt tego nie będzie chciał czytać. Nigdy nie liczyłem ile włożyłem w tego bloga, ale na pewno jestem na minusie 😉 I dobrze, bo wcale nie mam zamiaru na Was zarabiać – żyje mi się dobrze z tym co mam. Nie spodziewajcie się w najbliższym czasie koszulek, bluz czy innych gadżetów produkowanych w jakimś generatorze, tylko po to, żeby wydusić od Was kilka złotych. Nie będzie kółeczek wzajemnej adoracji, głaskania się po jajkach.

Chciałbym podziękować wszystkim firmom, z którymi miałem przyjemność współpracować i które obdarzyły mnie zaufaniem.

Dziękuję mojej Żonie za  to, że rozumie i wspiera. Nie znam drugiej osoby, która miałaby do mnie tyle cierpliwości i wspierała w każdej chwili – kiedy jest mi źle i kiedy się śmieję (wtedy chyba jeszcze ciężej ze mną wytrzymać).

Jeśli kolejny rok będzie przynajmniej tak samo udany jak ten, to będę szczęśliwy.

I na koniec jeszcze raz dziękuję każdej osobie, która kiedykolwiek tu zajrzała lub zostawiła choćby mały ślad na facebooku, bo nawet sobie nie wyobrażacie jak cieszy mnie każda Wasza aktywność – nie przestawajcie! Dzięki Wam, to nie jest już zwykły blog o brodzie i tatuażu!

Z okazji urodzin mam dla Was małą niespodziankę – konkurs tylko dla tych, którym chciało się tu zajrzeć i doczytać do końca (nie będzie ogłoszony na facebooku). Spośród osób, które zostawią komentarz pod tym postem, wylosuję jedną osobę, która otrzyma nagrodę niespodziankę – zwyciezca będzie miał do wybrou nagrodę związaną z brodą lub tatuażem 🙂 Macie czas do 07.01.2017. Pamiętajcie, żeby podpisać się tak, żeby możliwa była późniejsza identyfikacja 😉 Powodzenia! (lajka pod postem też możecie zostawić ;))

To nie jest blog o brodzie i tatuażu!

Pozdro!

 

 

Please follow and like us:

28 thoughts on “Pierwsze urodziny bloga! Niespodzianka!

 1. To chyba taka obustronna pomoc, bo dzięki Twoim wpisom moja broda ma się tak dobrze jak nigdy, a od kilku dni na przedramieniu gości pierwsza dziara, po wielu latach zabierania się za temat. Dzięki i trzymam kciuki za pełen zbiornik mocy na kolejny rok 🙂

 2. Pozostaje życzyć Wszystkiego Najlepszego z okazji „urodzin” 😉 Gęstej, zdrowej brody, dużego bicka i szybko gojących się tatuaży i dużo odwiedzin na blogu 😉 oby tak dalej!
  5!

 3. Krzysiu drogi a kubeczki masz za friko? 😉 Na nowy rok więcej prawdy Krzysiu, bo zaczynasz się gubić w własnym zakłamaniu 🙂 Rób to co robiłeś na początku, bo to było dobre i szczere

  1. Kubki szły bezpośrednio z Empiku w ich cenie – po prostu zamawiałem jak dla siebie, tylko wpisywałem inny Empik – kto kupował, ten wie. Nie zarabiałem na nich ani grosza, poświecając swój czas… Argument totalnie z dupy. Jeszcze jakieś oskarżenia?

 4. To my dziękujemy, że cały czas starasz i uczysz się nie tylko dla siebie, ale także dla odbiorcy. Dużo dobrego w nadchodzącym roku!

 5. Fajnie było śledzić bloga przez ten rok wytrwałośći dla Ciebie i Małżonki na następne lata prowadzenia bloga. Zdrowia i Do Siego Roku

 6. W dniu PIERWSZYCH URODZIN składam Ci życzenia:
  Niech następne lata spełnią Twe marzenia!
  Blog pisz i bądź sobą
  wcale się nie zmieniaj!
  Żonie Twojej także wyrazy uznania
  mieć taki skarb przy boku nie często się zdarza 😉
  Raz jeszcze Ci życzę wszystkiego najlepszego
  a Nowego Roku w nowych fanów bogatego!!!
  🎁🎂🍻🎉

 7. Fajnie, że Ci się chciało założyć tego bloga. Robić coś ekstra, poświęcić się czemuś i to wszystko nie licząc na zysk. I szacun, że odważyłeś się zrealizować swój plan pokonując swoje obiekcje, jeżeli je miałeś. Jakże wielu z nas się to nie udaje. Gadaliśmy raz i mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja i jeszcze więcej zlotów brodaczy. Pjona!!

 8. Nagrodę w konkursie wygrywa osoba o nicku WJ!
  Wysłałem wiadomość na adres mailowy podany w komentarzu 🙂
  Gratulacje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Enter Captcha Here : *

Reload Image