no class tatts

No Class Tatts – Bearded, inked and awesome

Wiedzieliście, że istnieje na Świecie jedno wyjątkowe studio, gdzie wszystkie tatuaże są darmowe? W miasteczku Fairplay w stanie Kolorado znajduje się studio No

Wiedzieliście, że istnieje na Świecie jedno wyjątkowe studio, gdzie wszystkie tatuaże są darmowe? W miasteczku Fairplay w stanie Kolorado znajduje się studio No Class Tatts. Prowadzi je skater Jesse Bocato. Każdy tatuaż wychodzący ze studia jest robiony za darmo. Gdzie jest haczyk? Otóż są nawet dwa: musisz być pijany i musisz zrobić sobie tatuaż sam. Wśród skaterów to miejsce wyrasta na kultowe.

11

Od czego się zaczęło? Chłopaki z siedzieli jak zwykle na swojej miejscówce, popijali i jeździli na deskach, kiedy jeden z kumpli powiedział, że ma w domu maszynkę do tatuażu. Poprosili go, żeby ją przyniósł. Shane (bo tak ma na imię) myślał, że to on będzie ich tatuował, ale szybko padł pomysł, że tatuaże zrobią sobie sami.

Na zdjęciach możecie zobaczyć jakie są efekty zabawy maszynką, ale to właśnie jest główna idea No Class Tatts – „Po co miałbyś chcieć zajebisty tatuaż, jeśli możesz mieć gówniany”. Odważnie, kontrowersyjnie, ale na pewno ciekawie.

21

Na początku tatuowali się w swoim gronie. Dziś studio posiada już trzy stanowiska, gdzie każdy może przyjechać i zrobić sobie dziarę na miarę swoich umiejętności. Przyjeżdżają ludzie, mówią że chcą gówniany tatuaż i dostają odpowiedź, że sami muszą go sobie zrobić.

Co do warunków higieny w studio nie będę się rozpisywał. Sami twórcy studio twierdzą, że niejednego przyprawiłyby o zawał, ale to właśnie część ich idei „fuck that”, ale jak dotąd nikomu nie stało się nic złego.

41

No Class, to miejsce gdzie nie tylko można zrobić sobie tatuaż. Można też pojeździć na desce, czy po prostu się zrelaksować. Ludzie przynoszą jedzenie i piwo, więc w ten sposób studio zbiera datki.

Myślicie, że taka idea przeszłaby u nas? Prawdopodobnie sanepid zamknąłby to po tygodniu, o ile w ogóle jakikolwiek urząd dopuściłby ten pomysł do realizacji. Oczywiście znajdzie się też wielu przeciwników takich pomysłów, bo „jak to? nosić taki gówniany tatuaż?”. Chociaż patrząc na tatuaże niektórych, można dojść do wniosku, że robił je ktoś szkolony właśnie w No Class Tatts. Jak dla mnie sprawa jest zajebista i gdyby nie odległość, to już pewnie miałbym swój pierwszy tatuaż z No Class za sobą.

5

Zdjęcia pochodzą z fp No Class Tatts. Ciekawostka jest taka, że na ich fp udostępnione jest jedno zdjęcie z Polski 😉

Facebook mnie ostatnio znów blokuje, żeby wymusić wykupienie reklamy, więc jeśli tu jesteście to wbijcie na blogowy fanpage i zostawcie lajka. Więcej zdjęć znajdziecie na instagramie!

Pozdro!

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Enter Captcha Here : *

Reload Image