tattoodays

Lublin TattooDays – Bearded, inked and awesome

Odliczam już dni i godziny do rozpoczęcia Tattoo Festivalu w Lublinie! W końcu coś będzie się działo w mieście, które większość dużych imprez omija 😉 Lublin,

Odliczam już dni i godziny do rozpoczęcia Lublin Tattoo Days w Lublinie! W końcu coś będzie się działo w mieście, które większość dużych imprez omija 😉

Lublin, to specyficzne miasto, jeżeli chodzi o organizację imprez. Dużo z nich kończyło się klapą. Ostatni Konwent w Lublinie był zorganizowany w tym samym czasie, co Europejski Konwent we Wrocławiu – gdybym miał wybór, to byłby prosty. I nie jest to jednorazowa wpadka. Kiedyś zorganizowany był jakiś Fit Festival, którego termin pokrywał się chyba z Mistrzostwami Polski w Kielcach. Frekwencja – wiadomka, a ci, którzy przyszli psioczyli, że i tak nie było po co iść. Przypomina mi się jeszcze jakiś koncert „gwiazd”, który trzeba było przekładać, bo nikt nie kupił biletów – ktoś po prostu zapomniał pokazać ludziom, że koncert miał się odbyć… i takich przykładów znalazłbym jeszcze kilka.

Czy Lublin TattooDays przełamie złą passę? Mam taką nadzieję, bo program wygląda całkiem ciekawie. Będzie sporo ciekawych pokazów, kilka koncertów, masa artystów z całej Polski i nie tylko oraz sporo wystawców mniej lub bardziej związanych z branżą przyozdabiania ciała.

Całego programu nie będę Wam tu przedstawiał, bo można go znaleźć na stronie organizatora www.tattoodays.pl/lublin

Ja zdecydowanie czekam na INK4U, o których już pisałem na blogu, bo obiecałem sobie, że ich czapka wpadnie do mojej kolekcji oraz (chyba jak większość facetów) na  Fashion Shibari show i wybory Tattoo Miss Lublina. Ciekawi mnie też (tak, jestem fanem zakupów), co przywiezie ze sobą firma Comb – nigdy wcześniej o nich nie słyszałem a ciuchy prezentują się ciekawie. Poza tym wpadnie mi też nowa dziarka, którą na pewno się pochwalę.

Zapach tuszu i płynu do dezynfekcji w powietrzu, fajna muzyka, dobre żarcie i przede wszystkim super ludzie – na to liczę na Tattoo Festivalu w Lublinie.

Wybieracie się?

W nagrodę za to, że zmęczyliście ten tekst do końca, wspólnie z organizatorem mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać dwa darmowe, jednodniowe wejścia na TattooDays. Szczegóły konkursu znajdziecie na fanpage’u Bearded, inked and awesome! Zapraszam!

Czytaj więcej!

Pozdro!

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Enter Captcha Here : *

Reload Image