tatuaze na starosc

Jak ja będę wyglądał na starość z tymi tatuażami?

Będę (tak mi się przynajmniej wydaje) brzydki, pomarszczony, schorowany, przygarbiony i będę walił kulkami na mole. A jak bym wyglądał bez tatuaży? Byłbym

Będę (tak mi się przynajmniej wydaje) brzydki, pomarszczony, schorowany, przygarbiony i będę walił kulkami na mole.

A jak bym wyglądał bez tatuaży? Byłbym brzydki, pomarszczony, schorowany, przygarbiony i waliłbym kulkami na mole. Tylko nie miałbym tatuaży. I na serio ktoś  uważa, że tatuaż będzie tu najgorszą rzeczą?

42ce9ab53e3f25ea36661389f3753415

Generalnie, to w ogóle chciałbym dożyć starości, co przy moim trybie życia i bujnej przeszłości, która odbija się na moim zdrowiu do dziś, może okazać się bardzo trudne. Boję się trochę bycia starym, boję się, że nie będę samodzielny, będę dla kogoś obciążeniem, ciężko będzie mi przeżyć za emeryturę. Ale, kurwa, absolutnie nie myślę o tym jak będą wyglądały wtedy moje dziary! Znacie kogoś, kto po 70 roku życia wygląda młodo i atrakcyjnie? Wiem, że to kwestia gustu, ale bądźmy szczerzy. Zresztą, komu ja się wtedy będę miał podobać? Żonę poznałem, kiedy miałem tylko jeden tatuaż i w życiu nie usłyszałem, żeby miała coś przeciwko kolejnym. Nie wszystkie moje tatuaże lubi, ale wszystkie akceptuje. Dlaczego miałbym się jej przestać podobać z powodu kolejnego rysunku na ciele? Zresztą czy tylko o podobanie chodzi w związku?


Tatuaże na starość też mogą wyglądać dobrze

Druga sprawa jest taka, że tatuaż zawsze można odświeżyć, poprawić i będzie wyglądał jak nowy! Miejmy trochę polotu w życiu i nie przejmujmy się tak błahymi sprawami jak wygląd za 50 lat, bo tak na prawdę nie wiemy, co czeka nas jutro (poza tym, że większość z nas wstanie rano i pójdzie do pracy), za tydzień, za rok.

6af3dc86d350608587b28683b2b143ab

Myśląc o starości, zastanawiam się raczej nad tym, jak zapewnić sobie warunki do przeżycia w tym dzikim kraju. Odkładam kasę, inwestuję a to czy będę się komuś podobał, to już na serio drugorzędna sprawa. Najmniejszym zmartwieniem będą moje tatuaże.

Jeśli ktoś Was pyta „jak będziesz wyglądał z tym na starość?”, odpowiedz pytaniem: „a Ty?”. A sprawa druga: co go to obchodzi? Sobie masz się podobać!

tatuaze na starosc

Na koniec zerknijcie na zdjęcia. Ludzie na nich wyglądają lepiej niż niejeden współczesny nastolatek. Nie jeden na pewno może im zazdrościć. Wszystko jest kwestią zadbania o siebie.

Jakie macie zdanie na ten temat? Podzielcie się tu lub na fanpage’u Bearded, inked and awesome. Będę wdzięczny za każdy komentarz. Przypominam też o moim Instagramie – znajdziecie tam więcej zdjęć niż tu, czy na facebooku.

Pozdro!

Czytaj więcej!


Czytaj również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Enter Captcha Here : *

Reload Image