Przytul ją… – Bearded, inked and awesome

    Dziś nie będzie o brodzie, nie będzie o tatuażach ani sporcie. Będzie o czymś, co jest dla mnie o wiele ważniejsze.   Końcówkę miesiąca

Dziś nie będzie o brodzie, nie będzie o tatuażach ani sporcie. Będzie o czymś, co jest dla mnie o wiele ważniejsze.

Końcówkę miesiąca miałem hardkorową. Pierwszy raz w pracy spotkałem się z taką sytuacją. Mega stres, ciągle coś, mega  dużo pracy. Styczeń w zasadzie przeciągnął się aż do dzisiaj. W całym zamieszaniu odciąłem się od codzienności. Jedyną odskocznią pomiędzy pracą a snem był krótki trening. Jednym słowem – młyn.

Dziś będąc na zakupach uświadomiłem sobie, że pierwszy raz odkąd wziąłem ślub, nie kupiłem mojej Żonie kwiatów na koniec miesiąca. Nie jest to żaden obowiązek, nie umawialiśmy się na nic. Po prostu zawsze na koniec miesiąca dostawała kwiaty. Zrobiło mi się zwyczajnie głupio. Dopiero dziś to nadrobiłem. I utwierdziło mnie to w przekonaniu po co to robię – żeby przez chwilę zobaczyć jej uśmiech. Tak mały wysiłek jak wzięcie bukietu w markecie wystarcza. W kwiatkach jest jakaś magiczna moc, która działa tylko na kobiety i jako facet nawet nie staram się zrozumieć, jaką przyjemność może sprawiać kilka ściętych badyli. Ale sprawia!

Pamiętajcie o swoich żonach/narzeczonych/dziewczynach. Podejdźcie do nich i przytulcie bez powodu, powiedzcie że kochacie. Dajcie całusa. Kupcie kwiaty bez okazji. Po co? A właśnie po to, żeby wywołać ten szczery uśmiech. Z pozoru brzmi to jak pieprzenie farmazonów, ale spróbujcie!

W związkach jest tak, że na początku widzi się same zalety. Z czasem na pierwszy plan wychodzą wady, które często wręcz wyolbrzymiamy. Ważne jest to, żeby potrafić zachować równowagę. Znajdźcie chwilę, żeby przypomnieć sobie te dobre czasy. Pamiętajcie dlaczego to właśnie ta a nie inna kobieta jest przy Was (mimo wszystkich Waszych wybryków).

P.S. Już niedługo szykują się kolejne recenzje bardzo ciekawego, nowego na rynku produktu. Bądźcie czujni!

Miłego weekendu!

 
Ceneo.pl


Czytaj również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Enter Captcha Here : *

Reload Image