freak feet

Be freak! Not average! – Freak Feet

  Jedni je kochają, drudzy nie widzą w nich nic nadzwyczajnego, inni się z nich śmieją, ale pewnym jest, że kolorowe skarpetki stają się coraz bardziej

Freak Feet

Jedni je kochają, drudzy nie widzą w nich nic nadzwyczajnego, inni się z nich śmieją, ale pewnym jest, że kolorowe skarpetki stają się coraz bardziej popularne i wdzierają się do naszych szuflad przebojem.

Jakiś czas temu, przeciętny facet miał w swojej szafie 3 rodzaje skarpet: czarne, białe i szare (w najlepszym wypadku były jeszcze granatowe). Ważne było, żeby żadne nie miały dziur. Dziś wielu z nas nadal ma podobny zestaw. I bardzo dobrze! Białe skarpetki na pewno przydadzą Wam się na siłownię, czarne na pogrzeb a szare… szare to jest nasze społeczeństwo. Wyrzuć.

1

Chodzisz codziennie do swojego biura? Codziennie prasujesz spodnie w kant i zakładasz koszulę? Wprowadź trochę luzu i dołóż do tego kolorowe skarpetki! Wprowadź trochę ożywienia do swojej codzienności. Pokaż swoją naturę buntownika!

Idziesz na randkę, pięknie się stroisz, nowe jeansy, odpicowane buty, ułożone włosy. Czyli jak przeciętny facet. Pokaż jej, że nie jesteś przeciętny! Załóż do tego skarpetki z zabawnym motywem! Uważasz, że jakaś laska lubi nudziarzy i przeciętniaków?

Idziesz na pogrzeb, zakładasz czarny garnitur… no dobra zostań przy czarnych skarpetkach. To zły przykład.

Kolorowe skarpety, to coś więcej niż moda. To również sposób na wyrażenie siebie, przełamanie nudy i stereotypów. Nosi się je już nie tylko do codziennych ciuchów, ale też do bardziej formalnych strojów.

3

Ja już od dłuższego czasu zbieram swoją kolekcję kolorowych skarpet. Na dobre zaczęło się latem, gdy odkryłem stopki z superbohaterami. Później były kolejne i kolejne. Ostatnio wpadły mi w ręce skarpety od Freak Feet – fajne, kolorowe, mięciutkie i mega wygodne (w ogóle przy okazji mojego ślubu dowiedziałem się, że do tej pory nosiłem niewygodne skarpety).

2

Znacie moje podejście do polskich producentów, więc takie sztosy nie mogły przejść u mnie bez słowa. W sklepie macie fajny wybór: krótkie, długie, dla facetów i kobiet. Można wybierać w szalonych wzorach albo wybrać coś bardziej stonowanego. Na pewno znajdziecie tu skarpie na każdą okazję. Noszę je już od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że fajnie się trzymają. Przede wszystkim przeszły „próbę pierwszego założenia” – często rozrywam skarpety, ciągnąc je przy pierwszym zakładaniu.

Zrobiłem dla Was kilka zdjęć i jak zwykle odznaczają się niesamowitą bylejakością, więc na końcu posta macie fotki z Instagrama Freak Feet. Zresztą wejdźcie w linka, to na pewno zobaczycie więcej niż na moich zdjęciach. Po wszystkie nowinki odsyłam Was na ich Facebooka.

Tu kupisz skarpetki Freak Feet!

A Wy jakie macie zdanie na temat kolorowych skarpetek? Komentujcie tu lub na fanpage’u Bearded, inked and awesome.

Przypominam też, że od niedawna znajdziecie mnie też na instagramie!

Czytaj więcej!

freak1

4

Freak feet

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.