blog dla mężczyzn

Nowy rok, nowy ja… – Bearded, inked and awesome

Nowy rok, nowy ja… Gównoprawda! Rok 2016 był tak dobry – ślub, awans, wiele małych sukcesów osobistych –  że jedyne czego życzyłbym sobie na 2017, to

Nowy rok, nowy ja…
Gównoprawda!
Rok 2016 był tak dobry – ślub, awans, wiele małych sukcesów osobistych –  że jedyne czego życzyłbym sobie na 2017, to żeby tylko nie było gorzej… no i mogłbym mieć grubsze łydki.

Cześć!
Postanowiłem wykorzystać resztki wolnego czasu,  by stworzyć blog dla mężczyzn i zacząć dzielić się z Wami swoim swoimi spostrzeżeniami.
Na moje życie składa się wiele rzeczy: praca, dom… ale kto chciałby o tym czytać?

Nie, nie o tym!

Zacznę jeszcze raz.
Wspomniałem o ślubie – na pierwszym miejscu jest moja Żona, która nie zdaje sobie sprawy jak wiele jej zawdzięczam, bo cięzko jest mi to wyrazić słowami.
Praca – pracuję sobie w całkiem sporej korporacji, z której skutecznie nie daję się zwolnić.
Sport – przez ostatnie 1,5 roku przeżywam romans z futbolem amerykańskim. Zobaczymy czy czas pozwoli, żeby potrwał dłużej. Do tego siłownia – czasem ją kocham, czasem nienawidzę, ale wiem że ciężko byłoby mi żyć bez niej. Chyba jestem uzależniony od suplementów.
Tatuaże – właśnie kończę pisać notatnkę i zbieram się, żeby dziś zrobić kolejny.
Broda – od lat znak rozpoznawczy. Ostatnio pochłania sporo mojej energii.
Czasem piję, dużo palę i sram na kaloryfer na brzuchu – nie dajmy się zwariować.

Wiecie już czego się tu będzie można spodziewać.

Nie spodziewajcie sie za to wypasionych zdjeć, mega stylizacji itp. – niestety nie jestem fotografem, ani nie mam aspiracji, by być blogerem modowym.

W swoim życiu próbowałem już wielu rzeczy. Raz krócej, raz dłużej, więc to w dużej mierze od Was będzie zależało jak długo potrwa moja przygoda z blogowaniem. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć – właśnie powstał nowy blog dla mężczyzn, którego tematyka i czas trwania będzie zależała w dużej mierze od Was.

Zapraszam.
Czekam na odzew z Waszej strony.

Blogowy Facebook

Strona główna

Pozdro
K.

Edit: Zajrzałem do tego wpisu po dwóch latach. Cieszę się, że jesteście. Cieszę się, że blog się rozwija. To dzięki Wam wygląda dziś tak, jak wygląda. Dzięki! Wyszyło lepiej niż się spodziewałem! 🙂

 
Ceneo.pl


Czytaj również:

 Blog dla mężczyzn

1 thought on “Nowy rok, nowy ja… – Bearded, inked and awesome

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Enter Captcha Here : *

Reload Image